0118 - 62 89 51
Postbus 173, 4330 AD
Lange Delft 94, Middelburg

Het archief van de kerkdiensten uit 2014, 2015, 2016, 2017 en 2018 vindt u in het Gebruikersmenu. U dient hiervoor eerst in te loggen.

 

Zondag 15 mei 2022
9.30 uur - Ds. Bert Renkema
16.30 uur - Ds. Afinus de Vries (GKv)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 8 mei 2022
9.30 uur - Ds. Gert Jan Vogel
16.30 uur - Ds. Jan van Langevelde (Zierikzee)
19:30 uur - Time4God Engelstalige dienst - Reverend Stephen Murray (Anglican Church Ghent)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 1 mei 2022
9.30 uur Ds. J. van der Wal, Baarn
16.30 uur Ds. J. van der Wal, Baarn
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 24 april 2022
9.30 uur ds. Bert Renkema
 
Zondag 17 april 2022 - Pasen
9.30 uur ds. Bert Renkema
16.30 uur ds. Arnout Weststrate (Biezelinge)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
 

Goede Vrijdag 15 april 2022
19:30 uur ds. Bert Renkema

Bekijk hier de liturgie voor deze dienst 


Zondag 10 april 2022
9.30 uur ds. Bert Renkema
16.30 uur ds. Jan Bert de Rijke (GKv Goes)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 3 april 2022
9.30 uur ds. Afinus de Vries (GKv)
Zondag 27 maart 2022
9.30 uur ds. Bert Renkema
Zondag 20 maart 2022
9.30 uur ds. Bert Renkema
16.30 uur ds. Arnout Weststrate (Biezelinge)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 13 maart 2022
9.30 uur ds. Bert Renkema (Heilig Avondmaal)
16.30 uur ds. Bert Renkema (Heilig Avondmaal)
19:30 uur Rahman Yakubu (Time4God Engelstalige dienst)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 

Woensdag 9 maart 2022- biddag
14:30 uur Kinderdienst - Gasthuiskerk
19:30 uur ds. Afinus de Vries (in en vanuit de Kruiskerk)


Zondag 6 maart 2022
9.30 uur ds. Han Schenau (Nunspeet)
16.30 uur ds. Han Schena (Nunspeet)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 6 maart 2022
9.30 uur Leesdienst (preek van ds. Han Schenau (Nunspeet))
16.30 uur Leesdienst (preek van ds. Han Schena (Nunspeet))
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 27 februari 2022
9.30 uur ds. Bert Renkema 
16.30 uur ds. Yoo Eun Seong (GKV Vlissingen)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 20 februari 2022
9.30 uur ds. Bert Renkema (In de dienst zijn uitgenodigd leden uit wijk 1, 3  en 5)
16.30 uur ds. Afinus de Vries (In de dienst zijn uitgenodigd leden uit wijk 2, 4  en 6)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 13 februari 2022
9.30 uur ds. Bert Renkema (In de dienst zijn uitgenodigd leden uit wijk 4,5 en 6
16.30 uur ds. Bert Renkema (In de dienst zijn uitgenodigd leden uit wijk 1,2 en 3)
19.30 uur Time4God Engelstalige dienst - ds. Jacobine Scholte de Jong
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 6 februari 2022
9.30 uur ds. Bert Renkema (In de dienst zijn uitgenodigd leden uit wijk 1, 3 en 6)
16.30 uur ds. Bert Renkema (In de dienst zijn uitgenodigd leden uit wijk 2, 4 en 5)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 30 januari 2022
9.30 uur ds. Bert Renkema (In de dienst zijn aanwezig leden uit wijk 2, 5 en 6)
16.30 uur ds. Afinus de Vries (In de dienst zijn aanwezig leden uit wijk 1, 3 en 4)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 23 januari 2022
9.30 uur ds. Bert Renkema - doopdienst (uitzending vanuit de Gasthuiskerk) 
16.30 uur ds. Afinus de Vries (uitzending vanuit de Kruiskerk)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 16 januari 2022
9.30 uur Ds. Ruud ter Beek (GKV Leusden) (uitzending vanuit de Gasthuiskerk) 
16.30 uur Ds. Ruud ter Beek (GKV Leusden) (uitzending vanuit de Kruiskerk)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 9 januari 2022
9.30 uur ds. Afinus de Vries (uitzending vanuit de Kruiskerk) 
16.30 uur ds. Bert Renkema (uitzending vanuit de Gasthuiskerk)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst 
Zondag 2 januari 2022
9.30 uur ds. Afinus de Vries (uitzending vanuit de Kruiskerk) 
16.30 uur ds. Albert Hakvoort - Kampen (uitzending vanuit de Gasthuiskerk)
Bekijk hier de liturgie voor de morgendienst